www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 20, 2024 1:15 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - goce2019 

Присуство

Статистика

goce2019
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Феб 12, 2019 8:48 am
Последно активенCOLON Нед Ное 29, 2020 12:57 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Добредојде на новите членови и претставете се!
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 37

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum