www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Јан 18, 2021 4:10 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vcv 

Присуство

Статистика

vcv
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Јан 28, 2019 10:27 pm
Последно активенCOLON Нед Сеп 22, 2019 9:35 pm
Вкупно мислењаCOLON 12
[0.01% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Морски
[ 9 Мислења / 75.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Morski laf muabet
[ 9 Мислења / 75.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum