www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Сеп 30, 2020 10:59 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - spiro_jas 

Присуство

Статистика

spiro_jas
Ветеран
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Феб 26, 2011 4:07 pm
Последно активенCOLON Сре Ное 13, 2019 12:15 am
Вкупно мислењаCOLON 5850
[2.96% од сите мислења / 1.67 мислења на ден]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 42
ЛокацијаCOLON bitola

Потпис

-------- КоЈ ФаТи ><> ФатЕ - КоЈ Не ФаТЕ <>< Ке ФаТИ ---------
---------Piscator non solum piscatur------------

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum