www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 11:53 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Tiho 

Присуство

Статистика

Tiho
Молчалив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Феб 25, 2011 10:08 pm
Последно активенCOLON Саб Јан 16, 2021 7:59 am
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Одам на излет (каде,кога)
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Предлог локација за форумска дружба
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum