www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 12:12 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - joco 

Присуство

Статистика

joco
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Феб 25, 2011 12:15 am
Последно активенCOLON Саб Дек 04, 2021 5:24 am
Вкупно мислењаCOLON 48
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 9 Мислења / 18.75% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Сите ние што сме со забрана на дел од темите
[ 5 Мислења / 10.42% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Скопје-Лисиче

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum