www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 1:50 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - zasov 

Присуство

Статистика

zasov
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Феб 10, 2012 1:25 pm
Последно активенCOLON Чет Maј 14, 2020 5:55 pm
Вкупно мислењаCOLON 281
[0.14% од сите мислења / 0.08 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Трски и машинки
[ 43 Мислења / 15.30% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[ 37 Мислења / 13.17% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 39
ЛокацијаCOLON Штип

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum