www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 8:33 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - blagojkk

Присуство

Статистика

blagojkk
Воздржан
Отсутен
Регистриран: Чет. Jул. 05, 2018 12:50 pm
Последно видено: Чет. Ное. 01, 2018 5:33 pm
Вкупно мислења: 35
[0.02% од сите мислења / 0.22 мислења на ден]
Нај-активен форум: Риболов на мирни риби
[ 15 Мислења / 42.86% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Совети за почетник
[ 10 Мислења / 28.57% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до:  
cron