www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 02, 2021 11:13 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - saso 

Присуство

Статистика

saso
Модератор
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
Последно активенCOLON Вто Jун 22, 2021 12:57 pm
Вкупно мислењаCOLON 8360
[4.24% од сите мислења / 2.12 мислења на ден]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 54
ЛокацијаCOLON Skopje

Потпис

[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum