www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Aпр 23, 2021 3:21 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vlad 

Присуство

Статистика

vlad
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Јан 27, 2018 11:48 pm
Последно активенCOLON Вто Aпр 21, 2020 8:41 pm
Вкупно мислењаCOLON 2
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[ 2 Мислења / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река БРЕГАЛНИЦА
[ 2 Мислења / 100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum