www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - bube

Присуство

Статистика

bube
Конструктивен
Отсутен
Регистриран: Сре. Феб. 16, 2011 11:50 pm
Последно видено: Саб. Дек. 08, 2018 9:43 am
Вкупно мислења: 314
[0.15% од сите мислења / 0.11 мислења на ден]
Нај-активен форум: Репортажа од мојот излет
[ 95 Мислења / 30.25% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Река ЦРН ДРИМ
[ 21 Мислења / 6.69% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: