www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет. Дек. 14, 2018 9:29 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - filip030682

Присуство

Статистика

filip030682
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Вто. Феб. 08, 2011 10:44 pm
Последно видено: Сре. Дек. 12, 2018 1:31 pm
Вкупно мислења: 4752
[2.20% од сите мислења / 1.66 мислења на ден]
Нај-активен форум: Натпревари
[ 797 Мислења / 16.77% од членски мислења ]
Нај-активна тема: ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[ 154 Мислења / 3.24% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до:  
cron