www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Сеп 17, 2019 4:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - nemagreska 

Присуство

Статистика

nemagreska
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Јан 26, 2012 10:22 pm
Последно активенCOLON Вто Сеп 06, 2016 5:20 pm
Вкупно мислењаCOLON 144
[0.07% од сите мислења / 0.05 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Вештачки мушички
[ 112 Мислења / 77.78% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Мушички - nemagreska
[ 64 Мислења / 44.44% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

>>Ајде клене куде мене<<

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum