www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:07 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Zoki rib.prikazni

Присуство

Статистика

Zoki rib.prikazni
Дружељубив
Отсутен
Регистриран: Чет. Јан. 26, 2012 7:33 pm
Последно видено: Саб. Дек. 08, 2018 1:13 pm
Вкупно мислења: 2858
[1.32% од сите мислења / 1.14 мислења на ден]
Нај-активен форум: РИБОЛОВНИ ПРОДАВНИЦИ ОД МАКЕДОНИЈА И СОСЕДСТВОТО КОИ СОРАБОТУВААТ СО ФОРУМОТ
[ 432 Мислења / 15.12% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Рибарски Приказни
[ 425 Мислења / 14.87% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

tel/fax : ++389 2 3069793
email: gomak99@t-home.mk
075/291167 zoki

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: