www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - koletheman

Присуство

Статистика

koletheman
Конструктивен
Отсутен
Регистриран: Пон. Jун. 26, 2017 4:02 pm
Последно видено: Чет. Дек. 06, 2018 9:04 am
Вкупно мислења: 118
[0.05% од сите мислења / 0.22 мислења на ден]
Нај-активен форум: Морски
[ 50 Мислења / 42.37% од членски мислења ]
Нај-активна тема: ОХРИДСКО ЕЗЕРО
[ 15 Мислења / 12.71% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: