www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 8:31 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - daniel_veles 

Присуство

Статистика

daniel_veles
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Јан 20, 2012 1:45 am
Последно активенCOLON Вто Oкт 20, 2020 5:43 pm
Вкупно мислењаCOLON 1507
[0.76% од сите мислења / 0.45 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 786 Мислења / 52.16% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КРАПСКА ЛИГА 2015
[ 157 Мислења / 10.42% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
AOLCOLON Carp Team Velesko Ezero :)
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44

Потпис

[ img ]
www.octopus.rs

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum