www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Јан 17, 2020 8:34 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - vice 

Присуство

Статистика

vice
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Јан 19, 2012 8:26 pm
Последно активенCOLON Саб Jун 14, 2014 9:46 pm
Вкупно мислењаCOLON 276
[0.14% од сите мислења / 0.09 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[ 60 Мислења / 21.74% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[ 39 Мислења / 14.13% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 28
ИнтересиCOLON izleti i ribolov vo priroda
ЛокацијаCOLON skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum