www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 11:21 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - tapa 

Присуство

Статистика

tapa
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Јан 30, 2011 10:40 pm
Последно активенCOLON -
Вкупно мислењаCOLON 1139
[0.58% од сите мислења / 0.27 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Здруженија, концесионери и риболовни дозволи
[ 227 Мислења / 19.93% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[ 80 Мислења / 7.02% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 54
ИнтересиCOLON izrabotka na mebel
ЗанимањеCOLON JZU Skopje-Skopje
ЛокацијаCOLON Skopje

Потпис

se sto mozes da kupis so pari ne e skapo !!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum