www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 3:24 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - AleksandarTrta 

Присуство

Статистика

AleksandarTrta
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Дек 05, 2016 2:05 pm
Последно активенCOLON Пон Maј 21, 2018 8:40 pm
Вкупно мислењаCOLON 113
[0.06% од сите мислења / 0.07 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[ 21 Мислења / 18.58% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ЦРН ДРИМ
[ 19 Мислења / 16.81% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum