www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 2:27 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - bubo skopje 

Присуство

Статистика

bubo skopje
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Јан 10, 2012 12:59 am
Последно активенCOLON Пон Jун 15, 2020 9:29 am
Вкупно мислењаCOLON 296
[0.15% од сите мислења / 0.09 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 99 Мислења / 33.45% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[ 53 Мислења / 17.91% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum