www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Maр 03, 2021 4:15 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Zoki ribar 

Присуство

Статистика

Zoki ribar
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Oкт 30, 2016 2:52 am
Последно активенCOLON Нед Дек 25, 2016 12:09 am
Вкупно мислењаCOLON 5
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Добредојде на новите членови и претставете се!
[ 4 Мислења / 80.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[ 4 Мислења / 80.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 32
ЛокацијаCOLON Сκопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum