www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 9:30 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ТафТабиТ 

Присуство

Статистика

ТафТабиТ
Модератор
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Јан 08, 2012 10:04 pm
Последно активенCOLON Сре Aвг 07, 2019 8:13 am
Вкупно мислењаCOLON 6059
[3.07% од сите мислења /1.32 мислења на ден]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 48
ИнтересиCOLON carp fishing , photography
ЗанимањеCOLON operation and security manager
for UPS and UPS-SCS
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода

Потпис

Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
[ img ]

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum