www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:41 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - ТафТабиТ

Присуство

Статистика

ТафТабиТ
Модератор
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Нед. Јан. 08, 2012 10:04 pm
Последно видено: Саб. Дек. 08, 2018 7:15 pm
Вкупно мислења: 6889
[3.19% од сите мислења / 2.73 мислења на ден]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација: Скопје - Кисела Вода
Години: 43
Занимање: operation and security manager for UPS and UPS-SCS
Интереси: carp fishing , photography
Веб страна: http://www.ups.com

Потпис

Često popričam sa samim sobom, ali nemo'š budali dokazati.
Слика

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: