www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Aпр 19, 2024 2:18 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - pirati 

Присуство

Статистика

pirati
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Јан 21, 2011 11:33 pm
Последно активенCOLON Пон Дек 12, 2022 3:07 pm
Вкупно мислењаCOLON 837
[0.42% од сите мислења /0.17 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[223 Мислења /26.64% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДЕБАРСКО ЕЗЕРО
[28 Мислења /3.35% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 38
ЛокацијаCOLON Tetovo

Потпис

Just Fish it

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum