www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 8:19 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Zlatkodz

Присуство

Статистика

Zlatkodz
Молчалив
Отсутен
Регистриран: Саб. Jун. 18, 2016 10:53 am
Последно видено: Пон. Oкт. 08, 2018 7:48 am
Вкупно мислења: 1
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форум: Одам на излет (каде,кога)
[ 1 Мислење / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Дружење 2018
[ 1 Мислење / 100.00% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до:  
cron