www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Maр 21, 2019 11:55 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - sasokone 

Присуство

Статистика

sasokone
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Јан 18, 2011 11:04 am
Последно активенCOLON Чет Maр 21, 2019 7:57 am
Вкупно мислењаCOLON 718
[0.36% од сите мислења / 0.24 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 126 Мислења / 17.55% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЕЗЕРО позади ОКТА-рафинерија - БУЧИНЦИ
[ 23 Мислења / 3.20% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum