www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Oкт 23, 2020 4:22 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - predrag1988 

Присуство

Статистика

predrag1988
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Aпр 27, 2016 4:54 pm
Последно активенCOLON Саб Aпр 04, 2020 12:11 pm
Вкупно мислењаCOLON 61
[0.03% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Спин општо, натпревари и купови
[ 34 Мислења / 55.74% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Спин лига 2019
[ 12 Мислења / 19.67% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum