www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 7:36 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - kozjak 

Присуство

Статистика

kozjak
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Јан 18, 2011 9:53 am
Последно активенCOLON Пон Дек 20, 2021 3:00 am
Вкупно мислењаCOLON 33
[0.02% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[7 Мислења /21.21% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[6 Мислења /18.18% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum