www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Aпр 13, 2021 3:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Bojan D.A.M 

Присуство

Статистика

Bojan D.A.M
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Феб 19, 2016 3:23 pm
Последно активенCOLON Вто Јан 24, 2017 4:26 pm
Вкупно мислењаCOLON 56
[0.03% од сите мислења / 0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[ 36 Мислења / 64.29% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Од утре почнува сезоната на пастрмката 01.03.2016 ТРЕСКА-1
[ 20 Мислења / 35.71% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum