www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jун 25, 2021 1:44 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - AntonioVe 

Присуство

Статистика

AntonioVe
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Јан 16, 2011 12:28 pm
Последно активенCOLON Чет Јан 14, 2021 11:32 am
Вкупно мислењаCOLON 46
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов од чамец
[ 12 Мислења / 26.09% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Eлан т310 и т300
[ 9 Мислења / 19.57% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 37
ЛокацијаCOLON Велес

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum