www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jун 05, 2020 6:33 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Bojan ribar 

Присуство

Статистика

Bojan ribar
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Јан 27, 2016 8:08 am
Последно активенCOLON Пет Ное 08, 2019 11:50 am
Вкупно мислењаCOLON 36
[0.02% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 20 Мислења / 55.56% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[ 15 Мислења / 41.67% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum