www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Феб 21, 2024 1:10 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - angels 

Присуство

Статистика

angels
Молчалив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Јан 12, 2011 12:44 am
Последно активенCOLON Вто Maј 17, 2016 9:09 am
Вкупно мислењаCOLON 2
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Видови риби, мрестење и информации за рибите
[2 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Штука
[2 Мислења /100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 50
ЗанимањеCOLON Свештеник
ЛокацијаCOLON Скопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum