www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 31, 2020 2:49 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Azder 

Присуство

Статистика

Azder
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Јан 03, 2011 11:10 pm
Последно активенCOLON Сре Oкт 28, 2020 11:56 am
Вкупно мислењаCOLON 159
[0.08% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 19 Мислења / 11.95% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[ 9 Мислења / 5.66% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum