www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Aвг 12, 2020 3:25 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Piksi man 

Присуство

Статистика

Piksi man
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Дек 17, 2011 9:33 pm
Последно активенCOLON Пет Maр 04, 2016 7:45 pm
Вкупно мислењаCOLON 79
[0.04% од сите мислења / 0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 11 Мислења / 13.92% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Дип за црви,леб,пијавици
[ 4 Мислења / 5.06% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 28

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum