www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Дек 02, 2020 9:30 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Gjoke 

Присуство

Статистика

Gjoke
Молчалив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Ное 06, 2015 2:03 pm
Последно активенCOLON Саб Јан 25, 2020 2:33 am
Вкупно мислењаCOLON 6
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на риби грабливки
[ 4 Мислења / 66.67% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON blinkeri za recna pastrmka
[ 3 Мислења / 50.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 19
ЛокацијаCOLON Кавадарци

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum