www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:22 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - GoranRibarce

Присуство

Статистика

GoranRibarce
Воздржан
Отсутен
Регистриран: Сре. Сеп. 30, 2015 12:24 am
Последно видено: Чет. Ное. 15, 2018 11:22 pm
Вкупно мислења: 17
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форум: Параболици
[ 3 Мислења / 17.65% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Параболици за крап
[ 3 Мислења / 17.65% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до:  
cron