www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто. Јан. 22, 2019 8:43 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Dosaden

Присуство

Статистика

Dosaden
Воздржан
Отсутен
Регистриран: Вто. Maј. 05, 2015 12:23 pm
Последно видено: Пет. Maр. 30, 2018 9:14 am
Вкупно мислења: 21
[0.01% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форум: Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 8 Мислења / 38.10% од членски мислења ]
Нај-активна тема: ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[ 7 Мислења / 33.33% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

Не се грижам поради тоа што украле моја идеја… Се грижам поради тоа што немаат свои.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: