www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 11:30 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - emil.matoski 

Присуство

Статистика

emil.matoski
Модератор
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пет Дек 09, 2011 2:36 am
Последно активенCOLON Пет Aпр 23, 2021 12:52 pm
Вкупно мислењаCOLON 2536
[1.28% од сите мислења / 0.66 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 362 Мислења / 14.27% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ЦРН ДРИМ
[ 163 Мислења / 6.43% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ЛокацијаCOLON Струга

Потпис

„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum