www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:36 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - emil.matoski

Присуство

Статистика

emil.matoski
Модератор
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Пет. Дек. 09, 2011 2:36 am
Последно видено: Саб. Дек. 08, 2018 5:22 pm
Вкупно мислења: 2759
[1.28% од сите мислења / 1.08 мислења на ден]
Нај-активен форум: Натпревари
[ 362 Мислења / 13.12% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Река ЦРН ДРИМ
[ 163 Мислења / 5.91% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација: Струга
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: