www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 22, 2021 7:36 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - PERUN 

Присуство

Статистика

PERUN
Уредник
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Дек 08, 2010 10:34 pm
Последно активенCOLON Нед Maј 06, 2018 12:09 pm
Вкупно мислењаCOLON 1072
[0.54% од сите мислења / 0.28 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 157 Мислења / 14.65% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[ 26 Мислења / 2.43% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44
ЛокацијаCOLON skopje

Потпис

...?

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum