www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто. Јан. 22, 2019 9:27 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Oliver^

Присуство

Статистика

Oliver^
Воздржан
Отсутен
Регистриран: Саб. Феб. 21, 2015 6:22 pm
Последно видено: Саб. Дек. 15, 2018 5:56 pm
Вкупно мислења: 43
[0.02% од сите мислења / 0.03 мислења на ден]
Нај-активен форум: Мамци и прихрана
[ 5 Мислења / 11.63% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Екологија
[ 4 Мислења / 9.30% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: