www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 23, 2021 8:25 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Stefan 

Присуство

Статистика

Stefan
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Дек 07, 2011 4:20 pm
Последно активенCOLON Сре Јан 30, 2019 1:13 am
Вкупно мислењаCOLON 132
[0.07% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Добредојде на новите членови и претставете се!
[ 23 Мислења / 17.42% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[ 22 Мислења / 16.67% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 31
ИнтересиCOLON FISHING!!!!
ЗанимањеCOLON student
ЛокацијаCOLON Skopje,chento

Потпис

Рибар 2011

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum