www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Aвг 07, 2020 7:34 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Lepi 

Присуство

Статистика

Lepi
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Дек 02, 2010 7:49 pm
Последно активенCOLON Нед Дек 23, 2018 10:26 am
Вкупно мислењаCOLON 1985
[1.01% од сите мислења / 0.56 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 558 Мислења / 28.11% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ОХРИДСКО ЕЗЕРО
[ 328 Мислења / 16.52% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum