www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 9:26 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Dado 

Присуство

Статистика

Dado
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Maр 26, 2014 4:37 pm
Последно активенCOLON Саб Ное 21, 2020 10:08 am
Вкупно мислењаCOLON 51
[0.03% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Разно поврзано со РИБОЛОВ
[ 12 Мислења / 23.53% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Акваристиката како дел од нашата пасија
[ 11 Мислења / 21.57% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum