www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Феб 28, 2021 6:26 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dime87 

Присуство

Статистика

dime87
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Maр 18, 2014 10:02 pm
Последно активенCOLON Саб Maр 16, 2019 8:53 pm
Вкупно мислењаCOLON 38
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[ 21 Мислења / 55.26% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ЦРН ДРИМ
[ 15 Мислења / 39.47% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum