www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 20, 2021 3:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - dorosevski 

Присуство

Статистика

dorosevski
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Дек 23, 2013 12:45 pm
Последно активенCOLON Пет Ное 13, 2015 2:40 am
Вкупно мислењаCOLON 27
[0.01% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на риби грабливки
[ 9 Мислења / 33.33% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Lov na stuka na ripce
[ 6 Мислења / 22.22% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum