www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто. Јан. 22, 2019 8:42 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - bugitrs

Присуство

Статистика

bugitrs
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Пет. Дек. 13, 2013 10:54 pm
Последно видено: Чет. Oкт. 22, 2015 6:24 pm
Вкупно мислења: 91
[0.04% од сите мислења / 0.05 мислења на ден]
Нај-активен форум: Воблери
[ 80 Мислења / 87.91% од членски мислења ]
Нај-активна тема: BUGI VOBLERI
[ 58 Мислења / 63.74% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Години: 46
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: