www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 21, 2019 1:44 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - borce 

Присуство

Статистика

borce
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Дек 12, 2013 5:17 pm
Последно активенCOLON Сре Феб 13, 2019 7:56 pm
Вкупно мислењаCOLON 219
[0.11% од сите мислења / 0.12 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 84 Мислења / 38.36% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Честитки за РОДЕНДЕНИ
[ 16 Мислења / 7.31% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44
ЗанимањеCOLON телекомуникации
ЛокацијаCOLON Скопје

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum