www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто. Јан. 22, 2019 8:43 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - cuple987

Присуство

Статистика

cuple987
Молчалив
Отсутен
Регистриран: Нед. Дек. 08, 2013 10:33 pm
Последно видено: Пон. Јан. 21, 2019 11:40 pm
Вкупно мислења: 5
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форум: Репортажа од мојот излет
[ 3 Мислења / 60.00% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Probna reportaza od kupot Ribar 2011
[ 2 Мислења / 40.00% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: