www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 19, 2021 8:56 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - fisherman67 

Присуство

Статистика

fisherman67
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Дек 05, 2013 11:18 am
Последно активенCOLON Чет Aпр 04, 2019 9:56 pm
Вкупно мислењаCOLON 103
[0.05% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - СТРАНСТВО
[ 19 Мислења / 18.45% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[ 10 Мислења / 9.71% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 53
ИнтересиCOLON спортски риболов, седенки со другарите, се околу жени(барем на муабет :-) )
ЗанимањеCOLON електро техничар-електроничар
ЛокацијаCOLON Штип

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum