www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jун 25, 2021 2:18 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - b.mucunski 

Присуство

Статистика

b.mucunski
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Дек 05, 2013 2:27 am
Последно активенCOLON Пет Jул 12, 2019 8:24 pm
Вкупно мислењаCOLON 77
[0.04% од сите мислења / 0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Вештачки мушички
[ 43 Мислења / 55.84% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Мушици Бобан Делчево
[ 28 Мислења / 36.36% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

Сув газ риби не јаде :D

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum